minibeads paris zolty 4
naszyjnik geneve granat 4

O NAS

 

 

 

PLANETA NIUPLA™

KONCEPT

Dawno, dawno temu… Tak zaczynają się wszystkie bajki. Ale to co mamy do opowiedzenia to nie bajka, a historia prawdziwa (w myśl dzisiejszej mody na prawdziwe historie). Chcemy odpowiedzieć na pytanie skąd wziął się pomysł na NIUPLĘ i skąd sama nazwa?

Otóż nasza pra….babcia Waleria (kobieta silna, mądra, kobieca) pilnowała by wszystkie jej wnuki niuplały (i dzieci zapewne też). Niuplały, czyli w wolnym tłumaczeniu ssały, smoktały, ciumkały, dziamgały, dziamały, dziumdziały… I tak oto dzieci w naszej rodzinie niuplały cyce, smoczki, swetry, paluchy, a potem zabawki, gryzaki, łyżki i co jeszcze było pod ręką.

Waleria powtarzała, że to szalenie ważne dla każdego dzieciątka, ale dopiero jako matki zrozumiałyśmy jaką to niuplanie ma wagę. Dla szeroko pojętego rozwoju maluszka – jedzenia, poznawania świata, nabywania odporności, radzenia sobie z bólem, mówienia…

Postanowiłyśmy podzielić się mądrością babci Walerci ze światem tworząc coś niezwykłego, unikatowego, pożytecznego, wygodnego, ale jak na kobiety przystało pięknego i modnego.

I tak powstała NIUPLA™ – firma, w której proponujemy Wam wyjątkową biżuterię sensoryczną. Coś dla mamy i coś dla dziecka. Maluszek siedząc na Waszych kolanach może bezpiecznie niuplać Wasz naszyjnik! A Wy pozostajecie troskliwym, mądrym rodzicem, będąc równocześnie pełną elegancji, modną kobietą. Piękne kolory gwarantują wybór i możliwość dopasowania wzorów do każdej stylizacji. Pomyślałyśmy też o Waszych trochę już starszych córach, dla których zawsze to mama jest pierwszym wzorem kobiecości. Niech mają NIUPLĘ tylko dla siebie, niech nie podbierają z Waszych toaletek.

W myśl naszej filozofii:

Dotknij,

Zrelaksuj się

Uwolnij myśli

staramy się, wraz z Babcią Walerią pomóc Wam w dbaniu o mądre zaspokajanie potrzeb Waszych Skarbów, troszcząc się jednocześnie o Wasze samopoczucie.

NIUPLA

naszyjnik geneve zolty szary 4
NASZYJNIKI NIUPLA
biżuteria
MINIBEADS NIUPLA