minibeads paris zolty 4
naszyjnik geneve granat 4

FAQ

 

 

JAK PIELĘGNOWAĆ NIUPLA?

Unikatowa struktura silikonu blokuje rozwój bakterii, pleśni i grzybów. Tak po prostu! Pielęgnacja biżuterii NIUPLA, może więc koncentrować się na jej odświeżeniu poprzez umycie w ciepłej wodzie z mydłem lub w zmywarce (cykl do 65oC, górna półka). Rekomendujemy umycie NIUPLA przed pierwszym założeniem – jak wszystko, co pozwoliłabyś dotknąć swojemu maluszkowi – powinno być wolne od skaz i delikatnie odświeżone.

GRATISOWA DOSTAWA?

Wszystkie złożone i opłacone zamówienia wysyłamy przesyłką kurierską w cenie 9 zł. Jeżeli wartość zamówionych produktów będzie wyższa niż 99 zł – zamówienie zrealizujemy na nasz koszt! Szczegółowe informacje na temat naszej Polityki Wysyłki znajdziesz tutaj.

 

ZMIENIŁAM ZDANIE, CHCIAŁABYM WYMIENIĆ LUB ZWRÓCIĆ NIUPLA

Chcielibyśmy, abyś była zadowolona z zakupu NIUPLA w 100%. Jeśli po otrzymaniu przesyłki wolałabyś wymienić biżuterię na inny model, Twój maluch nie jest zainteresowany niuplaniem NIUPLA lub najzupełniej w świecie zmieniłaś zdanie odnośnie zakupu – skontaktuj się z nami. Bez obaw – wspólnie rozwiążemy problem!

Możesz zrezygnować z towaru zakupionego w naszym butiku bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Szczegółowe informacje na temat naszej Polityki Wymiany i Zwrotów znajdziesz tutaj.

 

WYJĄTKOWOŚĆ NIUPLA

Czy biżuteria NIUPLA jest bezpieczna? Oczywiście! Korale NIUPLA wykonane są z certyfikowanego silikonu spożywczego, tego samego, który używany jest do produkcji smoczków dla dzieci czy foremek do pieczenia. Korale NIUPLA są nietoksyczne, bezwonne, wodoodporne, nie absorbują zapachu ani smaku i nie zawierają szkodliwych dla zdrowia substancji – są wolne od BPA, ftalanów, PCV, lateksu i ołowiu. Korale NIUPLA nanizane na jubilerski sznurek lub rzemień naturalny, tworzą unikatową, hypoalergiczną i biokompatybilną ozdobę, będąc jednocześnie genialną alternatywą dla tradycyjnej biżuterii.

 

ZAPIĘCIE

Specjalnie zaprojektowane zapięcie biżuterii NIUPLA, samoistnie otwiera się w wypadku zwiększonego napięcia lub szarpnięcia. To wyjątkowe rozwiązanie pozytywnie wpływa bezpieczeństwo i komfort użytkowania NIUPLA.

 

KTO MOŻE NOSIĆ NIUPLA?

Kobiety i kobietki! NIUPLA zaprojektowana została dla awangardowych kobiet, mam ząbkujących niemowląt oraz dziewczynek, które uwielbiają bawić się modą i podkreślać swój indywidualny styl.

 

CZY MOJE NIEMOWLĘ MOŻE NOSIĆ KORALE NIUPLA?

Korale NIE SĄ zabawką i nie zostały zaprojektowane do noszenia przez niemowlęta i dzieci poniżej 3 roku życia. Korale NIUPLA noszą mamy niemowląt, a ich maluszki mogą wówczas bezpiecznie dotykać lub niuplać NIUPLA. Do biżuterii NIUPLA zawsze dołączamy specjalną karteczkę – znajdują się na niej informacje dotyczące bezpieczeństwa użytkowania i pielęgnacji naszej biżuterii – to ważne, szczególnie dla osób, które NIUPLA otrzymają w prezencie, a niekoniecznie odwiedziły zakładkę FAQ na naszej stronie internetowej.

 

CZY MOJE DZIECKO MOŻE NOSIĆ KORALE MINIBEADS NIUPLA?

Kolekcja NIUPLA MINIBEADS została zaprojektowana dla dzieci, które ukończyły 3 lata i starszych. Do biżuterii NIUPLA zawsze dołączamy specjalną karteczkę – znajdują się na niej informacje dotyczące bezpieczeństwa użytkowania i pielęgnacji naszej biżuterii – to ważne, szczególnie dla osób, które NIUPLA otrzymają w prezencie, a niekoniecznie odwiedziły zakładkę FAQ na naszej stronie internetowej.

 

CZY MOJE DZIECKO MOŻE POPSUĆ KORALE NIUPLA?

Silikon jest tworzywem niezwykle wytrzymałym i nadaje się do wszelkiego rodzaju ściskania, niuplania i gryzienia. Wszelkie wgniecenia powstałe na skutek normalnego użytkowania NIUPLA (używanej również jako „biżuterii gryzakowej” dla ząbkujących niemowląt), powinny odkształcić się w przeciągu kilkunastu godzin. Pamiętaj jednak, że silikon nie jest całkowicie odporny na uszkodzenia i używając siły całkowicie wykształconych zębów, można go popsuć, a zapięcie korali nie jest przeznaczone do niuplania i gryzienia. Rekomendujemy regularne sprawdzanie biżuterii pod kątem uszkodzeń. Uszkodzona biżuteria powinna zostać oddana do recyclingu.

 

ZACHOWAJ OSTROŻNOŚĆ

Pamiętaj, że każde korale – klasyczne jak i NIUPLA – są długie i składają się z licznych elementów. Ze względu na ryzyko zadławienia się, bądź uduszenia, maluszki nie powinny pozostawać same z żadną biżuterią bez dozoru osoby dorosłej. Korale NIE SĄ zabawką, NIUPLA nie została zaprojektowana do noszenia przez niemowlęta i dzieci poniżej 3 roku życia.

NIUPLA

naszyjnik geneve zolty szary 4
NASZYJNIKI NIUPLA
biżuteria
MINIBEADS NIUPLA